Asansör Servisi

Teknoloji ve bilimin gelişimi ile kazanılan bilgi birikimi her geçen gün genişlemeye devam etmektedir. Bu bilgi denizi içerisinden istediğimiz konuya ait doğru, yararlı ve pratik bilgileri almanın zor ve zaman alıcı oluşu, bir çoğumuzu yıldırmaya yettiği de aşikardır. Bunlara dayanarak yapabileceğimiz temel çıkarım, herkesin bir rehbere öyle ya da böyle hayatın her aşamasında ihtiyaç duyacağı yönündedir. Biz ise, Fimak Asansör ailesi olarak günümüz dünyasının karmaşası içersinde şehirleşme ve sanayileşmenin etkisiyle her geçen gün daha da mutsuzlaşan insanlara ehil olduğumuz asansör servisi konusu hakkında her türlü hizmeti ve rehberliği sağlamak adına kolları sıvadık. Başka bir deyişle biz değişime kendimizden başladık. Değişim içersininde yenilik adlı temel mantığımızı her aşamada gözler önüne sermekten ve sizleri en azından bu konuda mutlu edebildiğimizi görmekten büyük heyecan ve sevinç duymaktayız.

Türkiye asansör servisi sektöründe başı çeken firma olmanın verdiği sorumluluk yükünün üstesinden gelebilmeyi kendimizi borç bildik bu doğrultuda yıllar içerisinde birçok proje altına imzamızı atmayı başardık. Değişen hayat şartları bizleri de her anlamda değiştirdi bununla da kalmayıp bizi bir takım şeylere mecbur bıraktı. Elbette yılmadık, öncelikle müşteri memnuniyetini esas alarak bir takım yeniliklere başvurduk, daha sonrasında ise alanında en iyi personelleri ailemize katarak sizlere sunduğumuz asansör servisi hizmetine yeni bir soluk getirdik. Bu tarz yenilikleri uzun bir süreç içerisine yayıp içselleştirerek adeta asansör servisinde köklü devrimler yaptık. Tek bir alan da değil her alanda gelişimi sağlamak için sizler için çalıştık. Elektrikli asansör, hidrolik asansör, yük asansörü, sedye asansörü, araç asansörü, panaromik asansör, engelli asansörü, monşarj asansör, yamaç asansörü kısacası asansör denildiği zaman akla gelen her türlü asansör kategorisi ve alanında bir çok etkili çalışmayı sizlerin önüne serdik. Tüm bunların yanında çalışma şartları ve zamanı ne olursa olsun "yeşil etiket" garantimizden asla ödün vermedik, çünkü bizler için sizlerin canları ve malları her zaman ön planda oldu ve olmaya da devam edecek.

Bizimle yeni bir yola başlamak ve bu yolda en doğru firmayla çalışmak sizlerin temel haklarından biri haline gelmiş durumdadır. Fimak Asansör Tic. A.Ş. ailesi, asansör servisi alanında sizlere her zaman 1 telefon yada 1 mesaj uzaklığındadır. Güvenilir, şeffaf çalışmalarımızı incelemek için web sitemize ulaşabilir yada bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizim yeniliklerimizin ve çalışma liyakatımızla, hayatınıza yeni bir soluk getireceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın. Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.