Fimak Asansör

Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş yıllardır sektörün ileri gelen firmalarından biridir. Merkez ofisi İstanbul Bahçelievler’de bulunmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşteri odaklı çözümler ve kaliteli hizmet misyonuyla çıktığı bu yolda birçok başarıya imza atmıştır. Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş’ nin vizyonu, sürekli gelişen çağa ayak uydurmak ve bu uğurda tüm asansör teknolojilerini yakından takip ederek sektörde aranılan ve ilk tercih edilen firma olmaktır. İstanbul’da kurulan firmamız kısa bir süre içerisinde kendini geliştirip tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunmaya başlamıştır. Asansör sektörüne dair her konuda uzmanlaşmayı hedef edinip, bu hedefini gerçekleştirme konusunda sağlam adımlar atmıştır. Asansör denilince akla gelebilecek her konuda hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamız asansör sektörü için birçok koldan her türlü marka ve modeldeki asansöre yönelik bilgi birikimine sahip ve yetkilidir. Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak her türlü asansörün; asansör tamiri, asansör montajı, asansör bakımı, asansör periyodik kontrolü, asansör revizyonu gibi konularında bir çok hizmetimiz mevcuttur. Ekibimiz genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. Çalışan profilimiz yıllardır bu sektöre kendini adamış, alanında uzman takım arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Şirket olarak işimizi büyük bir tutkuyla  yapıyoruz. Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak biliyoruz ki sevdiğimiz, büyük bir tutkuyla yaptığımız her iş meyvesini verecektir. Emek vermeden, alın teri dökmeden bu işin yapılamayacağının farkındayız. Bu işte müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük destekçimiz. Aldığımız güzel geri dönüşler, edindiğimiz referanslar bu işe gönül vermemizin en büyük karşılıklarından biri. Bu sebepten dolayı firmamız 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumda.

İstanbul’da başlayan bu serüvenimizin tüm ülkeye yayılmasıyla kendimizi geliştirdik ve kendimizi ülke çapında kanıtladık. Firmamız kısa sürede yetki belgesine, marka tesciline ve TSE belgesine sahip oldu. Yaptığımız işler ile beraber sektördeki tecrübemiz arttı. Sadece profesyonel hizmetler üzerine imzamızı attık ve bu da beraberinde başarıyı getirdi. Projelerimizde tüm sürecin ayrıntılı bir şekilde, planlı ve programlı olarak işlemesi, özen gösterdiğimiz şeylerin başında geliyor. Asansör denilince akla gelen ilk firma olmayı hedefliyor ve bu uğurda gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bu zorlu işi başarmakta müşterilerimizin desteğiyle ilerliyor ve onlardan güç alarak canla başla çalışıyoruz.